Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Étrend 7kg fogyáshoz 2 hónap...

Étrend 7kg fogyáshoz 2 hónap alatt?!

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 szendvics+jegeskávé (sonka,sok zöldség,vaj,zsemle)

10órai: 1 szendvics (ua.)

Mivel 2-3-ig vagyok a suliban ezért 12-13óra körül: 1 répa vagy alma (vagy bármilyen gyümölcs)

Ebéd (3-4 óra körül): legtöbbször csirke zöldségekkel, rizzsel vagy főzelék ritkán valamilyen tészta.

Vacsora: joghurt, uborka, almachips, kiwi attól függ mihez van kedvem. :)


Vegyek el valamit adjak hozzá? Vagy ez így megfelelő -7kg-hoz 2 hónap alatt?


2012. febr. 14. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Finomítanék rajta.


Zsemle helyett teljes kiőrlésű kenyér, vagy kornspitz legyen. A vaj iszonyúan zsíros, használj light margarint ha muszáj vagy pár csepp oliva olajat. Legjobb nélküle. Ennél is jobb a zabkása, ízesítheted szerencsi Kakaóporral, édesítővel. Kávéhoz milyen tejet használsz? 1.5%-os kéne, cukor kizárt.


Gyümölcsöt ne este, hanem dél előtt egyél, mindig 2-3 órával az előző étkezés után. A gyümölcsök ugyanúgy egyszerű cukrot tartalmaznak (fruktóz), ami hízlaló lehet.


Az ebéd rendben van, rizs legyen lehetőleg barna. Tésztát azért jobb lenne kihagyni, és enni egy rántottát mondjuk.


Uzsira, ebédre fehérjében gazdagabb étel kéne. Joghurt rendben van, esetleg zabkása, vagy csirkemell mint ebédre. Vagy egy bögre fekete kakaós édesített tej mondjuk. Esetleg túró, joghurttal vagy zöldséggel. Vagy rántotta, de csak egy sárgája menjen bele.


Alapszabályok:


Reggeli legyen több, szénhidrátban gazdag

Tízórai legyen gyümölcs, több mehet, kivéve banán, szőlő

Ebéd legyen natúr csirke v hal zöldséggel v rizzsel

Lehetőleg legyen külön uzsi és vacsora. Ahogy közeledünk a lefekvéshez, egyre több fehérje és kevesebb szénhidrát tartalommal. (ezért se jó a gyümölcs) Lefekvés előtt 2-3 órával együnk utoljára.

2012. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Milli jegeskávét iszom vagy zöld teát. Mondhatni naponta váltogatva, mert felébreszt.


És azt elfelejtettem, hogy nagyon édes szájú vagyok és hogy van-e ötleted vagy valakinek ötlete hogy mit ehetnék hogy ne legyen hízlaló?


Köszönöm a válaszodat nagyon hasznos volt.

Ha bárkinek van még valami ötlete tapasztalata megköszönöm, ha megosztja velem. :)

2012. febr. 14. 17:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Milli kávét felejtsd el, nagyon zsíros és cukros. Amúgy nincs benne koffein :D Szóval az, hogy felébredsz tőle, csak placebo hatás, mert eddig azt hitted, hogy van..


Én is baromi édesszájú vagyok. Ezen az oldalon iszonyú jó édes ételek vannak, mind diétás: shapeshifter.blog.hu

2012. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is iszonyat édesszájú vagyok sajnos :(

Ha édességre vágyom, müller diétás tejberizst eszek. 170 kcal 1 doboz, 23g ch 7,2g fehérje 5,2 g zsír Édesítőszerrel készül és iszonyat finooooom!!! :)))

Vagy van a norbi update puding, ebből van csokis és vaníliás is. ez 1 doboz 120 kcal 3,1 g fehérje 11,2 g szénhidrát 6,8 g zsír

Vaaagy 1 almát felvágok pici kockákra, megszórom fahéjjal, néha ráöntök fél dl yanga joghurtitalt :)

Vaaaaagy :D van az aldiban müzliszelet. Csomagban lehet kapni. Abból az almásat veszem. 1 db 87 kcal és 19 g szénhidrát. Ezt általában reggelire szoktam enni. Teljes kiőrlésű zabpehelyből van édesítőszerrel :)

2012. febr. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jaaj elírtam, a zöld teára akartam írni hogy felébreszt. :)


Köszönöm az oldalt már el is kezdtem böngészni, jó kis ötletek vannak.


19:20-asnak is köszönöm az ötleteket a müller tejberizst tuti megkóstolom, az aldis müzli szeletet én is nagyon szeretem. :D


Köszönöm.

És szerintetek sikerülni fog 2 hónap alatt így ezzel az étkezéssel? Valakinek van tapasztalata?

2012. febr. 14. 21:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Bár a reggeli jegeskávét szerintem magadnak csináld. 2 dl 1,5%os tej + kávé+ 1-2 szem édesítőszer, esetleg fahéj:) így nem viszel be annyi cukrot, mint a kész kávéval


Sok sikert, szerintem sikerülni fog :)

2012. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja...és jó dolog, hogy többször eszel naponta.
2012. febr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D
2012. febr. 15. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!