Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Zöld tea és maté együtt?

Zöld tea és maté együtt?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ha mindennap reggeli előtt iszom 2dl matét, napközben 6dl zöld teát és délután tanulás előtt 2dl matét az sok, lehet valami bajom? Mikor igyak utoljára, hogy este tudjak aludni? Mellé fogyasztanék még 1,5 l vizet is. Nem fogyni szeretnék, egészségesen táplákozom, sportolok és a súlyom teljesen rendben van. A zöld teát nagyon szeretem, de most rátaláltam a matéra, ami nagyon ízlik és a tanulásban is segít.

2012. aug. 2. 20:48
 1/1 anonim válasza:
1 csésze zöld tea+1 csésze maté tea szerintem pont elég 1 napra.Egészségesnek egészséges de szerintem a jóbol is megárt a sok. A teák tein hatása meg tudtommal elég sokáig bent marad a szervezetbe.Szerintem alvás előtt 3-4 órával igyál.
2012. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!