Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van olyan itt aki életmód...

KosaPaul kérdése:

Van olyan itt aki életmód szinte csinálja az ADF étrendet allias Lakomázás/böjtölés, Minden másnap diéta stb stb, tehát nem csak ameddig lefogy ha folyamatosan Így él!?

Figyelt kérdés
Csak mert én Így élek,és érdekelne vannak e itt Magyarországon még emberek akik Így élnek,mert külföldön nagyon sok ember csinálja...

2012. aug. 2. 20:58
 1/3 anonim válasza:
Nem tudok tul sokat errol a dietarol de ha jol ertem van olyan nap amikor degeszre eszed magad masnap meg bojtolsz aztan megint lakomazol aztan megint koplalsz. Hat nem todom... Nem vagyok szakerto egy egyszeru laikus vagyok de nekem nem tetszik ahogy hangzik. Te tudod de szerintem egyel kiegyensulyozottan mindenbol egy kicsit mert mindenre szugsege van a szervezetednek es ha idod is engedni mozogj legkevesebb napi 30 percet.
2012. aug. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs baj a súlyommal :D Véglis majdnem teljesen ezzel sikerült 25 kg-ot fogynom úgy hogy közben egy kis izmot is szedtem fel.Igazából a lakomázást lehet több fajta képen is értelmezni,ehetne az ember akármit hatalmas mennyiségben,tehát ezen a napon akár 4500 kcal is simán be lehet tolni úgy hogy még Ígyis fogy az ember de diszkomfort érzés lesz tőlle,tehát inkább ilyenekből eszek sokat mint pl zabpehely(cukormentes,100% zabpehely)zöldség,gyümölcs,búzacsÍra,és néha főtt kaja is meg néha néha egy kis édesség is,mondjuk 98%-ban nem kÍvánom mert volt kb egy 4-5 hónapos időszakom amikor egy falat édességet nem ettem se cukrozott üditőt se ittam.Szval ezen a napon mindent meg lehet adni a szervezetnek,ásványi anyagok,vitaminok,fehérjék,szénhidrátok,zsÍrok,mindent az ég világon,a glikogén raktárak feltöltődnek és az ember másnap azt használja fel,tehát a böjti nap a tisztulásról szól.Fogyni meh azért lehet ezzel mert a nagy kajálás végett felmegy a leptin hormon szintje és hát a másnapi böjt alatti Így nagyobb mennyiségű zsÍrt lehet égetni..
2012. aug. 3. 14:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ebbe nem mernék belevágni...mert ha beviszel 4500kcal,akkor abbol min. 2500felesleges, másnap ha nem is eszel semmit -ba nem leszel,hogy fogyj :(
2012. aug. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!