Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék szeptember...

Hogyan tudnék szeptember elejére látványosan fogyni? És gáz a magasságomhoz ez a sulymennyiség?

Figyelt kérdés
Egy " kicsit " zavar a súlyom mással nincs gond 15éves fiu / 181 cm / 86 kg szerintetek ciki ha nem vagyok "nádszál" vékony? :/

2012. aug. 6. 23:50
 1/3 anonim válasza:
Azzal abszolút nincs baj, hogy nem vagy nádszál. A súlyod sem lenne egetverő, ha nem 15 éves lennél. Le kéne állni a szemét kaja fogyasztásáról és mozogni valamit. Nem kell nagy dologra gondolni. Később lehetnek problémák a súlyoddal, nem csak esztétikai, hanem egészségügyi értelemben is. Futás és kevesebb hambi =)
2012. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké megfogadom :)) már lejebb áltam a zabálással :) a régi 1 32-es pizzát ( nm sûrûneszem) lecseréltem fél 32-es re :DD
2012. aug. 7. 00:02
 3/3 anonim válasza:
Előző vagyok. Minél több fehérje annál kevesebb szénhidrát. 6 után csak folyadék. Ami mentes víz. Mozogni pedig kell. Erre most jövök rá én is. 2 hónapja csinálom és jobb a közérzetem is, meg az alakom is:)
2012. aug. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!