Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék felhízni 10 kg-ot...

Mariika kérdése:

Szeretnék felhízni 10 kg-ot de nem nagyon megy. Valaki nem adna tanácsokat? :S

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!


hány éves vagy? mert ez fontos!

ha nem tudsz hízni, akkor sincs baj, mert a szervezeted tökéletes...majd ha az evolúcoós óra mást gondol, észreveszed a mérlegen...


ne akarj hízni! ha normálisan étkezel, akkor semmi probléma! legfeljebb sok irigyed lesz.

2012. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Sok szalonna,kolbász,pörkölt,sütemények,hamburger sok szénhidrát.Ha ezektől nem hízol meg,akkor semmitől.
2012. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

10:50 es választol vigyázz!

én is ilyen alkat vagyok és én kipróbáltam ezt a módszert, híztam tőle de akkor a mozgást is növelni kell mert csak a gyomrod fog nőni a sok tápanyagtól, hogy megtudja emészteni és a végeredmény, hogy tovább fog tartani a székelés, arról nem beszélve, hogy előjön a "sörhas"

2012. aug. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább izmot próbálj növelni.Csinálj felüléseket pl én minden nap szoktam csinálni 30at (régebben 100at is, de azt úgy 1 hónapig, mert már nincs mindig időm).

A hasamon 1-2 hét múlva meglátszódott.

30 az kevés, ezért nagyon kevés idő alatt meg van.

+ egyél rendesen, nem kell rögtön zsírosat meg állandóan

de amikor éhes vagy akkor mindig egyél

2012. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok..és köszi mindenkinek.
2012. aug. 11. 16:33
 6/6 anonim válasza:
Egyél éjjel nappal csokit, meg zsírt, meg rebarbarát.. Nekem bejött, igaz, kicsit dagi lettem, mert alapból 80 kg voltam.. így 112,5 lettem.:(
2012. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!