Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Pajzsmirigy alul működés és...

Pajzsmirigy alul működés és nagy túlsúly, milyen diétát tartatok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
értelmetlen nem fogsz fogyni
2012. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem 2 éve van pajzsmirigy alulműködésem, ha gyógyszerrel (Euthyrox vagy Letrox) beállítják a TSH-t, akkor igenis lehet fogyni, 72-ről 54-re fogytam másfél év alatt, úgy, hogy nem mozogtam semmit, csak áttértem a sovány hús + zöldség ételekre (hal, csirke, pulyka, párolt züldség vagy friss saláta, nem eszek már kenyeret és édességet). Ha mozogsz gyorsabban fogysz mint én, én utálok leizzadni. :) Sok sikert!
2012. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A TSH teljesen jó "csak " a Thyreoglobulin autoantitest 1254 -es érték a max 115 helyett!
2012. aug. 13. 21:54
 4/6 anonim válasza:
Az nem tudom mi, nekem csak a TSH volt magas. :/ Beszéld meg a kezelőorvosoddal, hogy azzal mit lehet tenni és hogy befolyásolja-e a fogyást.
2012. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 lacix86 ***** válasza:

Akkor neked Hashimoto thyeroiditised van. Egy autoimmun pajzsmirigybetegség, aminek az alulműködéses fázisában vagy. Ekkor azt ehetsz, amit akarsz, úgysem fogsz fogyni, sőt...

Amint elkezdik a rendes pajzsmirigyhormon-pótlást (Levothyroxin), kiegyensúlyozott étrenddel és sporttal fogyhatsz rendesen.

2012. aug. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2012. aug. 14. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!