Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 23/f 178/58kg hízni szeretnék....

Heindrich kérdése:

23/f 178/58kg hízni szeretnék. ötletek?

Figyelt kérdés

Midnegy hogy zsírt vagy izmot. Télen 70 kilóra sikerült felmennem ezzel: kiléptem, nem dolgoztam, naponta 6 szor ebédeltem 14 órákat aludtam. Étrendem: a cukrászüzemből vásárolt hidrogénezett növényi zsíron keresztül a kolbásos szalonnás tojásosrántottáig minden+napi 240 béres csepp+multi vitamin meg 14ezer forintos tápkieg. Visszamentem dolgozni,1 hét alatt visszafogytam 60 kilóra. Mit ajánlotok, mit tegyek? Amiket ezeken kívül próbáltam az a roboráló étrendtől az anyagcserefolyamat lassító kúráig midnen volt. Jelenleg egyik nap dolgozok 16 óra fizikait, a másik nap szünet ugyhogy kondiból kijut bőven, a termet hanyagoljuk.

kiszámoltattam dietetikussal 4000-4600 közötti kalóriabevitel szükséges naponta. jelenlegi napi étrendem nagyvonalakban: 2 liter tea 400gramm oldott cukorral+2 tál gabonapehely joghurttal és nem tejjel+ebédre sok tészta sok hússal meg hízlaló sűrű levesek+második ebédre ugyanez+harmadik ebédre is+lefekvés előtt egy kis nasi+mogyoró+főzőtejszín.



2012. aug. 15. 00:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Tej + csokis parány szigorúan lefekvés előtt. Fagylalt minden mennyiségben. Pörkölt sós földimogyoró hozzá rendes kóla, chips, szalonna, tepertőzsíros fehérkenyér.
2012. aug. 15. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Termet hanyagoljuk? Akkor mégis hogy gondoltad izomban felszedni a kilókat?

Zsírt ne szedj fel.

Ezt töltsd le és olvasd el, az alapok benne vannak (edzésről is és táplálkozásról is): [link]


Neked a tömegnövelő étrend fog kelleni.

2012. aug. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

fél kilo félzsíros túró, 1liter tej, 5ek méz, 100gramm dió, 100g zabpehely 2db banán-turmixolás-reggelire, vacsorára

tízórai szendvics-2nagy szelet magvas rozs kenyér, sajtkrém, sonka, párizsi, sajt, főtt tojás szeletek, zöldségek

ebéd erős levesek-kolbászos lencsegulyás, sárgaborsó füstült hússal, gulyás, frankfurti, halászlé, krémleves levesbetéttel, reszelt sajt, piritós

utána sült husok, rántott ételek, tészta, rizs, krumpli

egytálnak husos rakottasak, lecsó tarhonyával, nokedli pörkölttel

főzelékek-lencse, sárgaborsó, bab, krumpli

desszert gofri, palacsinta, keksz, péksüti, lekváros tészta, tejberizs, rizskoch, guba, derelye, gombóc, lángos, pogácsa, kuglóf, csigák, bukták, táskák, piték stb

nasi mogyoró, pisztácia, banán, szőlő, mazsola, gesztenyemassza, joghurt, kefír, gyümölcsök, aszalványok, cukros dió, csokiba mártva gyümölcs, banánchips, füge, datolya, puffasztott rizs mézbe mártva-1csomag

lefekvés elött fél liter tej mézzel

2012. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!