Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi 2 táplálékbevitel....

Napi 2 táplálékbevitel. Tényleg rossz?

Figyelt kérdés

Hosszú távon tényleg hízáshoz vezet, ha egy nap csak kétszer, reggel és délben eszem?

Bicikli, futás néha torna szokott lenni + mindenhova séta, tehát mozgás is szokott lenni.


2012. aug. 17. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, a fogyózó kategóriában is elmondták már. :)
2012. aug. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Férfiak esetében is? Én nem szoktam éhes lenni soha, most iktassak be egy plusz étkezést??
2012. aug. 17. 13:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen tényleg rossz. Mivel nagyon belassítod vele az anyagcseréd.
2012. aug. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 poiu ***** válasza:
Nem, ez már megdőlt. Mondjuk nekem furcsa, hogy a vacsorát hagyod ki, a legtöbben a reggelit szokták dobni.
2012. aug. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Este nem merek enni, ennyi. Reggel meg merek többet, hizlalóbbat enni. Este tulajdonkeppen nem is hianyzik semmi.

Koszonom a valaszokat!

2012. aug. 21. 13:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd, lehet, hogy így még fogsz fogyni, de hogy ez nem egészséges, az biztos. Legalább egy bögre tejet igyál mondjuk délután 5-6 körül (vagy ha tejérzékeny vagy, akkor vizet és 3-4 korpás kekszet mondjuk), meg valami zöldséget, például nyers répát. De a zöldség magában is jobb, mint a semmi.
2012. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt a jó isten csupros mancsát, hogy el vagy tévedve :D


Napi 5-6 étkezés KELL, különben lelassul az anyagcseréd, tehát a szervezeted raktározó üzemmódba kerül. Vagyis ha legközelebb eszel, abból amit tud, zsírrá fogja alakítani.


Nem attól hízol hogy sokat eszel, hanem attól hogy nem azt amit kellene, ezt tetézi hogy rendszertelenül. Este is nagyon fontos enni lefekvés előtt fél órával valami fehérjedús kombót, különben alvás közben 7-8 órán keresztül éhezel, ezzel leírtam mi a gond. Estére sovány húsok köret nélkül, de még jobb a zsírszegény túró.


Bicikli meg futás az jó, de inkább valami aerob mozgás lenne a legjobb, ha súlyzós edzés nem jöhet szóba. A torna alatt nemtudom mit értesz, ha felülés+fekvőtámasz szintű, akkor hanyagold...

2012. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!