Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez így nagyon egészségtelen?

Ez így nagyon egészségtelen?

Figyelt kérdés

Általában nyáron ilyen az étkezésem:

11-12 óra: ebédre főtt kaja

Délután többségében ezeket eszem: fagyi, valamilyen gyümölcs (legtöbbször barack vagy dinnye), néha valami kisebb édesség (általában keksz, csoki, túró rudi ilyesmi), kevés sajt

20-23 óra: joghurt


2012. aug. 17. 13:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, a reggeli azért marad ki, mert 11-12 órakor szoktam csak felkelni.
2012. aug. 17. 13:17
 2/9 anonim ***** válasza:

AZ!

Nagyon nagyon nagyon kevés.

2012. aug. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mi a kevés?
2012. aug. 17. 20:33
 4/9 anonim ***** válasza:
A tápanyag. Nem adod meg a szükséges mennyiségű tápanyagokat a szervezetednek.
2012. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Például vitaminokat, vagy mire gondolsz?
2012. aug. 17. 21:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Vitamin, fehérje, szénhidrát, zsírok, rostok, ásványi anyagok. Úgy unblokk minden.
2012. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És akkor miket kellene ennem?
2012. aug. 17. 22:44
 8/9 csakegylány^^78 válasza:

én például reggelire ajánlanám : 1 lágytojás , 2 pirítóssal, kis zöldséggel , bögre teával

10 órai : alma , banán , /vagy valami gyümölcs

ebéd : főtt

uzsonna : kefír , vagy valami tejtermék , esetleg édesség

vacsora / az időzítése a vacsorának fontok , ugyanis ha későn vacsorázol , majd utána közvetlenül lefekszel aludni , nem csak nem egészséges , hanem káros a szervezetednek , gondold csak végig : az alvó ember lassan lélegzik , az anyagcsere lelassul , a szívveréssel , és a légzéssel együtt , ezek mellet , nem tud rendesen emészteni a szervezeted , a vacsorát ált 8-9 között szoktuk mi megejteni .. utána , van egy kis ideje ülepedni stbb..

szóval vacsorára : ne egyél nehéz ételeket , mint a pörkölt , vagy a töltött kápszta , hanem inkább 1-2 szendvicset , vagy salátát !:)

minden étkezésnek megvan a maga ideje ! rmélem tudtam segíteni :)!

2012. aug. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát nem igazán segítettél vele, de azért köszi, hogy megpróbáltad.

Mivel általában 11-12 órakor kelek fel, ezért nem tudok reggelizni és tízóraizni normál időben. Tisztában vagyok vele, hogy este nem szabad nehéz ételeket enni, 8 óra után ezért eszek már csak joghurtot.

2012. aug. 19. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!