Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék fogyni?

Hogyan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
Na szóval..fogyni szeretnék mert szerintem kövér vagyok. A barátaim mindig azt mondják hogy jó alakom van, sőt híznom kéne, de csak hogy megnyugtasanak. Decemberben leszek 14. 170 cent magas, 50,5 kiló nehéz vagyok. A mell-derék-csípő arányaim centiben: 90-63-82. Már egy éve vega vagyok, ez azt jelenti, hogy se hús, se tej, se tojás, csak hal.

2012. aug. 21. 12:39
 1/6 A kérdező kommentje:
ha kell küldök képet.
2012. aug. 21. 12:52
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Ha szerinted kövér vagy, keress fel egy pszichológust.
2012. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
minek nekem agyturkász? ő nem ad fogyási tanácsokat.
2012. aug. 21. 13:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen fiatalon nagyon nagy hülyeség a vegetarianizmus. Te meg nem kövér vagy hanem túl sovány. Igaza van a barátaidnak és én is azt mondom, hogy hízzál inkább.

És nekem elhiheted, hogy nem csak megnyugtatni akarlak, mert nem is ismerlek.

2012. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan lepontozhatsz. de attól még nem fogynod kell, hanem egy pszichológus, aki elmondja, hogy mitől érzed úgy, hogy kövér vagy. Mert nem vagy az, sőt, lassan alultáplált.
2012. aug. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tényleg vékony vagy, nyugi!! Nem hogy leadnod, felkéne szedned!Ilyen magassához ,beírtam egy kalkulátorba és 63 kiló lenne az ideális!!
2012. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!