Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek is anorexiás vagyok?

Szerintetek is anorexiás vagyok?

Figyelt kérdés
157 centi vagyok, 39,5-40 kiló és 13 éves, de nem ennyi voltam, hanem 46-46,5 körüli. pár hónapja adtam le 6 kiló, elkezdtem kevesebbet enni, futni (amit most éppen nem tudok csinálni) és szép lassan erre a testsúlyra lefogyni. mindig csak fél, egy kilók mentek le rólam és folyamatosan fogytam... nagyon kövérnek láttam magam és most is annak látom, míg mindenki már akkor, amikor 44 kiló voltam, azt mondta rám, hogy sovány vagyok, most meg már kórósan soványnak, csúnyának látnak, én viszont nem mondanám magamra, hogy az vagyok... például szerintem a lábszáraim nagyon vastagok (egyébként nem tudnátok valamit, amivel karcsúbbá tehetném?). azt tudom, hogy az anorexia fő tünete a testképzavar, de én magamat nem száz kilósnak látom, hanem mindent vastagnak, nagynak magamon és nem vagyok egyáltalán elégedett... ez ugyanúgy az anorexia tünete? légyszi segítsetek. ^^ egyébként lenne szíves valaki leírni az anorexia minden tünetét?
2012. aug. 21. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél egy tükröt :D ehez a testmagassághoz 10 kilóval több lenne az ideális. Ha nem hiszed el nézd meg a testtömegindexed. Kórosan sovány vagy.
2012. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menyj el az orvoshoz ezzel, ő majd kivizsgál téged. De az tény, hogy ez nagyon kevés a te testmagasságodhoz.
2012. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!