Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az jó, vagy rossz, ha hetente...

Az jó, vagy rossz, ha hetente egy nap csak gyümölcsöt/zöldséget eszem?

Figyelt kérdés

Állítólag méregtelenít, én azt vettem észre h egész nap éhes vagyok...

Barátnőm mániája ez, igazából ha tényleg jó, nekem semmi kifogásom ellene, csak nemtom...

Most elég elszántan kondizok, futok, sok csirkét, rizst eszem, de néha azért egészségtelen kajákat is... zöldséget meg nem eleget... elvileg fontos a méregtelenítés. (?)


22/F


2012. szept. 13. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Se nem jó, se nem rossz, de ezzel méregteleníteni nem fogsz, értelme meg nem sok azon kívül, hogy nem viszel be elég tápanyagot.
2012. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sz*r! A csirke, rizs mehet nyugodtan minden nap. Hibátlan.
2012. szept. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Nem tudom mennyire aktuális a kérdésed, de! Múlkor kerestem hatásos diétákat, és itt gyakorin írta egy csaj, hogy ő egy héten egy nap csak gyümölcsöt és zöldséget evett, odafigyelt az étkezésre és szép lassan fogyott. Megkérdeztem egy orvost, mert nem akarok hülyéségekbe belemenni, és azt mondta hogy ez egyáltalán nem káros. Oda kell figyelni az étkezésre, ill. hetente legalább 3-szor sportolni kell. Remélem segítettem.:)
2013. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!