Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit lehetne tenni, hogy ne...

Mit lehetne tenni, hogy ne hízzak, akármennyit eszem is?

Figyelt kérdés
Lécci, ne azt írjátok, h sportoljak, csak h nincs e valami csodaszer... (most vékony vagyok, de tudnék hízni, ha sokat ennék)
2009. júl. 30. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

:D bocs de röhejes vagy,.

milyen csodaszerre gondoltál amitől éhes is leszel, zabálsz és nem mozogsz és mégis vékony leszel?

2009. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
"csodaszernek" max a sportot tudnám ajánlani... akkor garantáltan nem híznál...
2009. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én olvastam valahol, hogy a Maria Callas ugy maradt vékony, hogy félférget evett, amik aztán a beleiben tanyáztak.

De nem hiszem, hogy ez nálunk legális lenne.

2009. júl. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem, nem szeretnék bélférget enni:D

ja, és köszi, nem kell rögötn lehülyézni, mert aki meg hízékony szeretne lenni, az is szedhet tablettát, gondolom ilyen is lehet valahol..

2009. júl. 30. 19:22
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

nem hülyéztelek le, csak röhejes vagy.

Akik hizni szeretnének azok sem csodaszert keresnek, te meg itt, zabálás mellett, sport nélkül meg minden nélkül vékony akarsz maradni, szerinted ez ugyanaz mint mikor valaki hizni akar?

2009. júl. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen lenne, nem lennének kövér emberek, és a fogyni vágyók nem koplalnának és töltenének órákat a konditeremben.

Ha vékony akarsz maradni, nem kell sokat enni.. :)

Egyébként most én is vékony vagyok, viszont nagyon hízékony és alacsony is, tehát ha felszalad akár egy kiló is, azonnal meglátszik rajtam.. Én mindennap tornázok egy órát vagy kettőt és erősíteni is szoktam hasra és combra.

Az a baj, hogy anyukám remekül főz én meg imádok enni, és néha elszalad velem a ló.. :D Ilyenkor sincs para, másnapra betervezek egy gyümöls vagy víznapot és igy nem hizok.. :)

De csodaszer nincs.. A szépségért és a vékonyságért szenvedni kell.. :D

2009. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ettől féltem:S
2009. júl. 30. 20:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
harapjál friss levegőt
2009. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hashajtó... :D
2010. jan. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!