Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 17 éves fiú vagyok. Fogyni...

17 éves fiú vagyok. Fogyni szeretnék, de nem birom megállni a kajálást. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy nagy problémám. Nem vagyok kövér de nem vagyok megelégedve magammal. 17 éves fiú vagyok. 175 centi és 72 kg. Sokszor úgyérzem magamat mintha fel lennék puffadva. Azzal is baj van hogy akkor is eszek amikor nem kéne. Nem tudom miért, talán unalomból. Tudtok valamit ez ellen? Mit tegyek hogy a hurkáim eltűnjenek . kb 62-65 kiló szeretnék lenni. Naponta beveszek egy B.I.O.C.L.A.+T. kapszulát, de vhgoy mégsem sikerül. Segítsetek!!
2009. aug. 1. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon jó... miért kell kétszer feltenni ugyanazt a kérdést? Nem elég, ha az egyiknél kapsz válaszokat? Nem kellene annyit zabálni dagadék, és akkor nem terhelnéd(XD) a netet!
2009. aug. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Szia! Tapasztalatból mondom, hogy a fogyitabik sz*rt nem érnek, én is szedtem őket. Szerintem csak felesleges pénzkidobás. Úgy látom a fő problémád, hogy nem tudod megállni a kajálást. Ez tényleg nehéz, nagy önuralom kell hozzá. Én fogytam 10 kilót nagy önuralommal (de azért néha még elcsábulok). A titok: keress elfoglaltságot. Hogy ne legyen időd azon gondolkodni, hogy "ennem kéne valamit". Illetve, ha ez eszedbe jut, tedd fel magadnak a kérdést: tényleg éhes vagyok? Ha a válaszod nem, akkor inkább igyál vizet (ez egy időre telíti a gyomrod és csökkenti az éhségérzetet) és menj el pl. sétálni (ha van háziállatod, úgy könnyebb, mert őt gondozhatod, sétáltathatod stb.) A legjobb, a nyári munkát keresel. Akkor tutira fogyni fogsz.

Egyébként meg szerintem neked kevés az a 62-65 kiló. Ha sportolnál egy kicsit, izmosodnál, az sokat lendítene az önbizalmadon, mert tényleg nem vagy kövér, szerintem itt csak önbizalomhiányról van szó.

Sok sikert!

22/L

2009. aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Vagy egyáltalán nem vagy kövér, sőt, vagy csak izmaid nincsenek egyáltalán. Sportolj!
2009. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ne zabálj annyit
2011. márc. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Miért zabálsz??!! Ne zabáljá mert az élet nem evésből áll. Mozogjál sokat főleg reggel.Ne egyél szintetikus anyagokból álló "RÁGCSIKAT". NE ZABÁLJ ÉRTED?? Egyél zöldségeket . nem muszáj pont salátát mert az olyan fogyasztó hatásu. Egyél gombát, paprikát, paradicsomot. Egyél hagymát meg foghagymát
2011. márc. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
neee burkoljá annyit dagadék állat
2011. ápr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!