Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ételekben van sok...

Milyen ételekben van sok rost? Eddig azt hiszem nemfogyasztottam túl sok rostot, most viszont szeretnék erre odafigyelni. Lesz valami hátulütője annak, ha hirtelen elkezdek rostdúsan táplálkozni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy sok vizet is igyál mellé, nehogy a végén szorulásod legyen. Rostok elsősorban zöldségekben, gyümölcsökben és teljes kiörlésű gabonában vannak.
2009. aug. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi. és a víz az kötelező? úgyértem nemjó helyette a kóla, vagy a tea vagy ilyesmik?
2009. aug. 3. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:
hát nemjó. nagyon is finom az a víz ;) hidd el, nekem is rossz volt. napi kb fél litert ittam, aztán a fogyókúrám miatt rá kellett szoknom a napi 3-4 (!!!) literre... még a tea úgy ahogy elmegy, csak max besárgul a fogad szol erre vigyázz. de a kólát felejtsd el szerintem, meg a cukros üdítőnek nevezett sz@rokat.
2009. aug. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!