Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízást el lehet érni rendszere...

Hízást el lehet érni rendszeres táplálkozással, plusz ha iszom mellé azt a "fogókúrás" tejes-poros italt?

Figyelt kérdés

Igen azt irtam hízni, és tudom hogy nem a fogyókúrás por a legjobb erre, de kíváncsi vagyok hogy rendszeres táplálkozás mellett, ihatom-e azt a löttyöt, amit elvileg 1,5ös tejjel kéne, annak találtak ki aki fogyni akar? elvégre azt azzal az elvvel csinálták hogy ne egyen mást, ha éhes,igya azt mert nem hizlal,de megvan benne minden vitamin.. na 3,5-es tejjel kaja után..? bajom tuti nem lenne.. csak megéri-e megvenni. mert amúgy finom..(anya próbálkozott vele vagy 2éve, de semmit nem ért kb..)

Vélemény?

Értelmes válaszokat várok, olyat aki nem az észt osztja hanem segít.. :)

köszi


2012. okt. 1. 19:21
 1/2 fhenrir válasza:
Ha nem tévedek, az a por, amire gondolsz magas fehérje és vitamintartalmú. A fehérjéknek is van kalóriaértéke, de valószínűleg olcsóbban kijössz, ha azt a pénzt inkább kajára költöd. Azt, hogy ettől függetlenül megéri-e venni, mert finom, azt már neked kell eldönteni :)
2012. okt. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kb 1800 ft, azt nemtudom meddig elég, de szerintem megéri, főleg ha használna is. :)
2012. okt. 2. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!