Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van egy barátnőm aki alapból...

Van egy barátnőm aki alapból vékony és szakított vele a párja mert folyton veszekedtek. És ezért most ez a leányzó naponta 1x étkezik és nagyon keveset, és ez mellett semmit nem iszik. Ha ezt így folytatja mi lesz vele?

Figyelt kérdés
Nem tudom lebeszélni erről hogy ne csinálja. Mit tegyek?
2009. aug. 5. 10:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Még valaki valami választ esetleg tudna adni?
2009. aug. 5. 12:23
 12/19 A kérdező kommentje:
Még valamilyen válasz esetleg?
2009. aug. 5. 12:24
 13/19 anonim ***** válasza:
a számukat nem tuod? mert van egy oldal, ahol tudnál nekik sms-t küldeni,ékezetek nélkül. www.wadja.com csak regisztrálj. szerintem ha tudod a számukat, írj.
2009. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ismerem ezt az oldalt és szoktam sűrűn használni de nincs meg a számuk.
2009. aug. 6. 11:14
 15/19 anonim ***** válasza:
a barátnőd csak tudja, hogy lehet elérni a szüleit, szedd ki belőle cselesen és hívd fel őket. 2 hét nagyon sok idő. egyáltalán tud még rendesen járkálni, gondolkozni? ha nagy a gáz, én a helyedben ráhívnám a mentőket, beviszik és kap infúziót, hogy ki ne száradjon.
2009. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
No hogy van a lány?
2009. aug. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát de már testileg jól van és lelkileg is kezd helyre pofozódni. Mivel abbahagyta,talált magának egy új srácot akivel igaz még csak beszélget de az most mind1. Köszönöm azért még1x.
2009. aug. 11. 23:08
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
rendes vagy, hogy így mellette állsz, tedd ezt továbbra is - jó barátnő vagy! és próbáld meg valahogy növelni az önbizalmát, mert az nem nagyon lehet neki.
2009. aug. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hmm... köszönöm,így lesz:)
2009. aug. 31. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!