Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet e baj ha véletlenül...

Lehet e baj ha véletlenül lenyeltem 1 apró üvegszilánkot?

Figyelt kérdés
Leesett a polcról 1 pohár eltört él lehet hogy egy apró szilánk beleesett a poharamba és megittam. Fájdalom nincs 5 perce történt a dolog. Előtte ettem szóval remélem elveszik az ételben és kiürül.
2012. okt. 12. 12:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én csak tippelek, szóval majd jön valami okosabb.

Én úgy gondolom hogy talán megvághat valahol belül.

De gondolom láttál már tv-ben te is olyat hogy megették a poharat stb. Azoknak se lett semmi bajuk. Szóval elég nagy esélyt látok arra hogy gond nélkül megúszd.

2012. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azóta kicsit kapar a torkom lehet h csak kicsit megkarcolta? vagy olyan apró hogy fennakadt a torkomnál valahol? nyakam aljánál érzem! :(( kicsit meg vagyok ijedve :(( :S
2012. okt. 12. 13:34
 3/13 anonim ***** válasza:

Vannak akik megesznek egy egész poharat, és semmi bajuk.

De látatlanban erre a kérdésre nyilván csak azt lehet mondani, hogy menj el orvoshoz.


De lehet ő is csak annyit mond, hogy egyél még rá, aztán majd a beledben szépen végigmegy.

Ha fizikailag belegondolok, hiába éles, megfelelő nyomás nélkül egy apró szilánk nem tudja kilukasztani a beled. De az életem azért nem tenném fel erre a feltevésre.

2012. okt. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Azóta már jó pár óra eltelt szerintetek megnyugodhatok? :S

2-szer volt székletem (lehet hasmenésem is lett..) És 1-szer meghányattam magam de nem láttam benne vért. Sem a székletben.

2012. okt. 13. 10:00
 5/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Szerintem lazulj:)

Biztos nincs semmi gond.

2012. okt. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hánytatást inkább hanyagold, ha erőlteted, lehet pont akkor okoz gondot. Szépen végigmegy a beledben, inkább egyél sok rostosat, hogy kipárnázd.
2012. okt. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát hogy a francba hagyjam, hogyha most kaptam el a hányás hasmenés vírust? Anyukámnak is az van szóval gondolom, hogy az...
2012. okt. 13. 10:51
 8/13 A kérdező kommentje:
Már majdnem 2 napja történt elkapott egy hasmenéses vírus (onnan gondolom vírus, mert a családban másnak is van..). Néha fáj a hasam. Az szilánk vagy a vírus okozhatja? Vagy ha 2 napja nincs véres hányás, véres széklet megnyugodhatok?
2012. okt. 14. 10:56
 9/13 anonim ***** válasza:

Megint első vagyok.

Ne parázz már:)

Rég elmúlt a baj.

Egyébként lány vagy?

2012. okt. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Fiú...
2012. okt. 14. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!