Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tehetek? Van úgy hogy a...

Mit tehetek? Van úgy hogy a gyomorsavam feljön. És ugye az egy nagyon maró érzés. Mit csináljak ilyenkor? Már sírok fájdalmamban, de nem tudom mit tehetnék, hogy ne marjon ennyire?

Figyelt kérdés

2012. okt. 13. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Fűszeres, túl sós ételeket kerüld. Ne edd dugig magad. Evés után 1-2 óráig ne tedd magad vizszintesbe, és ne hajolgass. Kerüld a csokit, paradicsomot, borsot. És szükség esetén Quamatel minit vegyél be.
2012. okt. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Menj el a háziorvoshoz, nekem is ez volt, semmilyen savlekötő nem használt, ő írt fel gyógyszert, amit 3 hónapig szedtem és rendbejött a savam, persze mellette diétázni kell.

Elhagytam a napi 3 kávét, már csak egyet iszom reggel, sok tejjel. Nem szabad enni csípőset, savas dolgokat, nem szabad cigizni, és minden nap egyél jó sok zöldséggel készült levest, nekem ez bevált.

2012. okt. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keksz is csökkenti a maró érzést, ez mindig legyen otthon.
2012. okt. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sokszor egyél keveset, nem fűszereset. +sok folyadék!


rennie és ilyesmiket próbáltad már?

2012. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vegyél be egy teáskanál szódabikarbónát(bármelyik boltban van, kb a bors, kömény, ilyesmi fűszerek körül, kb. olyasmi zacskóban, max 50 ft) sima vízzel, egy kicsit megböfögtet és elmúlik. akár ismételheted is. Ha tartósan fennáll, menj dokihoz, mert könnyen gyomorfekélyes lehetsz, az már nem játék.
2012. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A Salvus víz kiváló ha azt iszod 2 percen belül elmúlik de ha egyből étkezés után iszod elő sem jön
2013. jan. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!