Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mik a tapasztalatok a MAKROBIO...

Mik a tapasztalatok a MAKROBIOTIKUS taplalkozassal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2012. okt. 13. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáltam, szerintem teljes értékű étrendnek nem alkalmas. Vagyis nem állnék rá kizárólagosan. Maguk a makrobiotikus ételek azonban kiváló kiegészítői lehetnek egy egyébként változatos, egészséges étrendnek.

(Úgy mondom ezt, hogy én lakto-ovo vegetáriánus vagyok, tehát már én is messze alternatívnak minősülök a többséghez képest.)

2012. okt. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Koszonom a valaszt.


Evek ota tartanak a nogyogyaszati es urologiai betegsegeim.

Mar rengeteg orvosnal voltam,rengeteg gyogymodot kiprobaltam,de semmi nem segitett.


Most elkezdtem az arwen tornat es a makrobiotikus taplalkozast tobbek kozott.

2012. okt. 17. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyógyteákban mennyire vagy otthon?


Keresd a "Bükki füvesember gyógynövényei" kötetet, sok mindenben segíthet!

2012. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a tippet.

Mar tobbfele gyogynoveny kurat csinaltam termeszetgyogyasz segitsegevel.


Endometriozisom is van,ezert ovatosnak kell lennem a gyogynovenyekkel,mert sokban van fitoosztrogen,es ronthatok veluk az allapotomon.

2012. okt. 17. 19:32
 5/5 anonim válasza:
Kedves kérdező! Sok idő eltelt már a kérdésfeltevés óta. Most én vagyok hasonló cipőben. Esetleg megosztanád velem/velünk, hogy ennyi idő és a diéta után tapasztaltál e valami változást. előre is köszönöm!
2014. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!