Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy kicsit sovány vagyok és 5...

Egy kicsit sovány vagyok és 5 kg-t szeretnék hízni úgy hallottam hogy szénhidrát gazdag reggelit és protein gazdag ebédet és vacsorát egyek és ezek között nassoljak, de miben is van szénhidrát és protein?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szénhidrát a cukros, zsíros ételekben van, reggelire egyél müzlit vagy péksütit, tízóraira nasinak valami gyümölcsöt. Ebédre ehetsz bármit amit megkívánsz. A legtöbb proteint a húsok, halak és tejtermékek tartalmaznak. Ha hízni szeretnél este is egyél bőségesen, ilyenkor könnyebben alakulnak zsírrá. Közvetlenül lefekvés előtt igyál meg egy pohár zsírosabb tejet, jobban fogsz tőle aludni és hízlal :)
2009. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha mindig megeszed amit kiszarsz, akkor 1 hét alatt garantáltan összejön a +5 kiló.
2010. ápr. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!