Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha annyit iszom amennyit kell...

Ha annyit iszom amennyit kell egy nap akkor úgy érzem csak átmegy rajtam. Mit tegyek? Részletek lejjebb

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon keveset iszom vhogy nincs szükségem többre.

De ha például elhatározom h az adott nap minden órában iszom egy pohár vizet akkor csak átmegy rajtam. Folyton wcre járok és nagyon sokat pisilek. Mintha csak keresztülmenne rajtam. Mit tegyek?


2009. aug. 8. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
ha sokat iszol,sokat is pisilsz :)
2009. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonlóképp vagyok. Ez jó, hogy olyankor sokat pisilsz, hisz a szervezeted ekkor méregtelenít, ez az ideális. Ez ne szegje kedved, nyáron nagyon sokat kell inni.
2009. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, de nyugi! A szervezeted majd eldönti, mennyi folyadékot akar felhasználni.
2009. aug. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti,hogy jól dolgozik a veséd.Minél többet iszol,annál többet jársz Wc-re.A víznek nincs tápértéke,de viszont a szervezetednek szüksége van napi 2,5-3 l folyadékra.Lehetőleg vízre és ne cukros űdítőre.(a folyadék mennyiségbe a leves is beleszámít.a kávé viszont nem,mert az elvonja a vízet a szervezetedtől)
2009. aug. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!