Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A paleolit diéta milyen...

A paleolit diéta milyen betegségekre hat és milyen gyorsan?

Figyelt kérdés

Főleg személyes tapasztalatok érdekelnének :-)

Köszi!



2012. okt. 25. 10:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
bélbetegségekre, refluxra nagyon jó!
2012. okt. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Utána viszont nagyon sok hiánybetegséged lehet!
2012. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Lisztallergiára, vastagbél gyulladásra és a pajzsmirigy alulműködésemre mindenképpen pozitívan hatott, nekem ezek voltak előtte. A PM alulműködést nem lehet teljesen meggyógyítani, de a gyógyszert el lehet kerülni a megfelelő étkezésel.

A menstruációs görcseim és vele együtt járó hányásom is teljesen elmúlt azóta (kár, hogy 30 éves koromig szenvedtem emiatt)

2012. okt. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
NEM lesznek hiánybetegségeid! A szervezet mindent megkap amire csak szüksége van. Nekem egy orvos ajánlotta!
2012. okt. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen hiány betegség alakulhatna ki.

Szerintem SEMMIJEN.


Hiány betegsége annak van, aki minden sza..al tömi magát.

Meg nekem, aki az általánosan elfogadott egészséges életmódott folytatta eddig.


Milyen hiány lehet abból, ha tonna számra eszed a friss, nyers, vagy főzött zöldséget? Húst eszel, amiből kalóriákhoz jutsz.


Szívesen meghallgatlak milyen hiány betegségre gondolsz...


Évek óta egészségesen táplálkozom, ennek ellenére rengeteg egészégügyi problémám van. Semmit nem javított rajta az "egészséges táplálkozás", pedig nagyon figyeltem rá. Tökéletesen teljesítettem a táplálkozási piramist.


A diétát 5 napja csinálom és MÁR rengeteg javulást észlelek magamon :-))), őszintén el sem tudom hinni. Olyan helyen látok javulást, ami már fel sem tűnt mint gond...pl. allandó felfúvódás. Arcüregi gyulladás gyökkenése :-)! És hihetetlen sok energiát érzek! Nyoma sincs az állandó fáradtságnak!!!

:-) Sírni tudnék örömömben :-)!

2012. okt. 25. 11:33
 6/12 A kérdező kommentje:

SEMMIJEN :-DDD...

Úristen, ezt jól félreírtam :-DDD

SEMMILYEN természetesen :-)

De ciki

2012. okt. 25. 11:36
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bazz, azonnal hat, egy két héten belül, EL SEM HITTEM, még most sem hiszem el! nekem súlyos nőgyógyászati problémára hatott. mondom, szinte azonnal. nagyon durva volt :D
2013. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jelenleg már nem 5 napja, hanem 5 hónapja csinálom :-)...

És sosem fogok már úgy enni, ahogy korábban...ez lényegében biztos.

Ennyi jó dolgot semmitől sem kaptam, mint a paleotól. Egy doki sem gyógyította meg egyik betegségemet is...én tettem az a paleoval...HALELÚJA!

:-)

2013. márc. 15. 16:58
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, és nagyon gyorsan hat!!!

Nekem lényegében 1db hét alatt megszüntetett olyan egészségügyi gondokat, amit a dokik évekig nem tudták megfejteni, nehogy gyógyítani!

És mindezt gyógyszer nélkül...ételed a gyógyszered :-)...fantasztikus, bárcsak a hitetlenek is megtapasztalhatnák magukon a javulást :-)...olyan jó lenne.

2013. márc. 15. 17:01
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még büszke is voltam nagyon, hogy saját kútfőből, rengeteg utánaolvasás alapján összeállított étrenddel sikerült megoldanom azt amit orvosok csak májkárosító mesterséges hormonokkal való teletöméssel tudtak volna kezelni. Innentől kezdve csak baleset esetén megyek orvoshoz, sokkal többet tud az étrendem mint az összes hat év egyetemük.
2013. márc. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!