Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Paleolit étrend mellett...

Paleolit étrend mellett rágózhatok?

Figyelt kérdés

2012. aug. 18. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
pfuj tilos, csak zőccség meg húúúús
2012. aug. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha őseink is rágóztak, akkor igen!
2012. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Előző:))

Szendi Gábor biztos nem értene egyet vele,de esetleg a xilites rágó megfelelőbb,válaszd azt!

2012. aug. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kvestyön fél:)
2012. aug. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem belefér, csak nézd meg, milyen édesítő van benne. Cukor ugye az tilos, aszpartam nem javallott... De ha valamilyen természetes cukoralkohol van benne pl maltit, akkor az - véleményem szerint - oké. A xilites pedig még a fogaidnak is jó.


Azt viszont számítsd bele, hogy ha rágsz, "indokolatlanul" megéhezel, tehát ha a fogyás a célod a paleoval, inkább nem rágózz.


De összességében, szerintem a cukormentes simán belefér!

2012. aug. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. aug. 19. 17:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Éppen a napokban olvastam,hogy olyan mesterséges édesítőszert tesznek többek között a rágókba is,amely komoly méreg az emberi szervezetnek.(Sajnos nem jegyeztem meg a nevét,mert én nem rágózom,kész ételeket pedig nem vásárolok).De ha egészséged érdekel jobb,ha utána nézel.
2012. aug. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó az aszpartamra gondol.
2012. szept. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mióta paleózok nem kell rágóznom. (azelőtt cukros ételek fogyasztása után a fogak védelmére rágóztam, és/vagy a kellemetlen lehelet ellen, de ezek a problémák a paleolit táplálkozással megszűntek)
2013. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!