Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen ételeket érdemes enni,...

Milyen ételeket érdemes enni, ha valaki fogyni szeretne?

Figyelt kérdés
Nem gyógyszerek, hanem egészséges nem hízlaló ételek érdekelnének..Reggeli, ebéd, vacsora..

2012. okt. 29. 09:11
 1/4 Quorra ***** válasza:

Fehérjében, rostban gazdag, szénhidrátban és zsírban szegény ételek.

Pl. tojás, húsok, zöldségek, gyümölcsből keveset. A kenyeret, rizset, krumplit, hüvelyeseket felejtsd el!

2012. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

attól,hogy fogyni szeretnél,attól még te nyugodtan ehetsz bármit,még a kedvenc ételeidet is,italaidat is ihatod,

csak sokkal kevesebbet egyél meg ,mint amennyit eddig,

2012. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A tésztát, kenyeret, péksüteményeket kell leginkább kihagyni az étkezésből.Naponta többször enni keveset, hogy a vércukor ne essen le.Sokan naponta egyszer max kétszer esznek.Ezt lehet bírni egy ideig, de aztán jön a kényszer és kizabáljuk a hűtőt. Én is próbáltam.

Amire rájöttem még, hogy azt a zsírt ami már rám rakódott le kell égetni, mozgás nélkül kín keservesen megy le és nagyobb a bukás veszélye is. Elmentem kondizni / női terembe/ és futni. Így ment le 10 kiló, most lustulok vissza is jött 3 kiló és pontosan tudom miért. Irigylem azokat akik büntetlenül ehetnek bármit és nem híznak, mert gyors az anyagcseréjük. Én nem ebbe a kategóriába tartozom, de ebből kell kihozni a legjobbat.

2012. okt. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a tanácsokat, de tudna nekem valaki valami reggelire, ebédre, és vacsorára összeállított étrendet?Már előre is köszi! :)
2012. okt. 29. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!