Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Erős gyomorfájás, étvágytalans...

Erős gyomorfájás, étvágytalanság, fogyás ellen gyors gyógymód?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan fáj a gyomrom napok óta, több kiló lement rólam, nincs étvágyam, erőltetem az ennivalót, de nem megy. Gyógyszereket is veszek be, de nem segítenek. Keddre van időpontom gyomortükrözésre.


Addig tudnátok valami tippet adni, hogy mit kezdjek magammal?


Előre is nagyon köszönöm!



#étvágytalanság #gyomrfájdalom
2012. nov. 1. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Addig is állítsd takarékra az emésztésedet. Ne egyél zsíros, erős, fűszeres, hüvelyes élelmiszert.
2012. nov. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Annyit még elfelejtettem, hogy igyál meg reggel éhgyomorra fél órán át elkortyolgatva fél liter kamilla teát. Csak javíthat az állapotodon. Írd majd meg, mi lett az eredmény a gyomortükrözés után. Én borítékolom a diagnózist, bár nem vagyok orvos.
2012. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szintiszoli123 ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi volt a diagnózis?
2013. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
gyomorfekély
2013. márc. 23. 22:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi történt veled azóta, hogy vagy Kedves Kérdező?
2013. márc. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

már jobban vagyok, kaptam több féle gyomorvédő gyógyszert, kímélős étrend. Hála istennek nincs már gond.


Köszönöm, hogy érdeklődtél :)

2013. márc. 24. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!