Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha nem vagyok éhes ne egyek?

Ha nem vagyok éhes ne egyek?

Figyelt kérdés
ugyebár napi 3x szoktam enni,de általában nem is vagyok éhes...akkor most nem is kéne ennem ha éhes vagyok,vagy attól meg kell tartani az étkezéseket? hogy egészségesebb?

2012. nov. 4. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A napi háromszori étkezést tartsd be még akkor is, ha nem vagy éhes. Ezzel a szervezeted hozzászokik egy rendszerességhez, ami valahol az egészség alapja.
2012. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Tartsd meg, hogy minimális mennyiséget eszel akkor is napi 3x, ha úgy érzed, nem vagy éhes.

Valószínű, hogy a korábbi időszakban többet ettél, mint amit a szervezeted kívánt volna, ezért nincs most igazi étvágyad. Majd ha az már kiürült a gyomrodból, és ismét azt érzed, hogy éhes vagy, akkor se "zabáld tele" magad, akkor is csak mértékkel egyél, így beállsz egy normál adagra.

2012. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!