Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha egy inzulin rezisztens nem...

Ha egy inzulin rezisztens nem tudja megoldani, hogy reggelizzen, akkor mit lehet kezdeni? Pl.9-10 körül udna reggelizni, akkor tolhatja az egészet 2 órával, nem probléma?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
én eltolom, mivel nincs más okom korábban kelni.
2012. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nana!!!!!!

nem szabad eltolni!

más a bioritmus, megérzi a szervezet!

sőt! egész más délelőtt is és délután is és este is! Fel kell kelni bizony akkor percre pontosan, utána vissza lehet aludni!

Ezt be kell tartani, különben jönnek a szövődmények!

2012. nov. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A programozók köztudott éjszaka nagyon sokáig dolgoznak, én általában 3-4 -ig dolgozom évek óta, így nem olyan könnyű reggel 1/2 8-kor reggelizni.

Hamar ítélkezel, hamar ítéltetsz! - és az ár nem biztos, hogy annyira tetszeni fog!

2012. nov. 4. 22:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Bár nem rezisztenciám van, nem látom értelmét a pontos napirendnek.
2012. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
napi 5* kell enni, első : 7-8 között, 2. 10-kor, 3. (ebéd) 12-kor, 4. 15-kor, 5. 17-kor. Ugyanúgy kell étkezni, mint a cukorbetegeknek.
2012. nov. 4. 22:19
 6/10 A kérdező kommentje:
elméletileg, bár azért mertem feltenni a kérdést, mert egyik ismerősöm, akinek cukra van, és elég szétszort, elment a dokihoz, és mondt neki, hogy ő bizony gyógyszert nem szeretne szedni, viszont diétázik és sportol. Aztán, reggel eszik 10-kor először, mert 7 és 8 között nem tud enni, (kinek van ilyenkor ideje enni?), aztán naponta 18 km-t biciklizik, és lássanak csodát gyógyszer nélkül lement a cukra.
2012. nov. 4. 22:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Leesni nem fog a cukrod, az étkezések közötti 2 órát kell (gondolom) megtartani a stabilizációhoz.
2012. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Leginkább az, hogy többször együnk keveset, de gondolom, valaki kitalálta ezt a szabályt azok részére, akik amúgy nem tudnák ezt maguktól. Mint pl. a kövérebb emberek.
2012. nov. 4. 23:09
 9/10 anonim ***** válasza:
A kúrának mindig a beteg bioritmusához kell igazodnia. Én először azért megbeszélném az orvosommal ezt a kérdést, de úgy gondolom, hogy ő sem fog benne kivetnivalót találni, hogy te akkor reggelizel, amikor felkelsz. Szerintem az sem egészséges, hogy eszerint a beosztás szerint vacsorázol, de fent vagy 3-4-ig, és közben nem eszel semmit, szóval szerintem eltolhatod az étkezéseidet annak megfelelően, ahogy felébredsz, de ezt nem mondom biztosra, ezért szeretném, ha megkonzultálnád az orvosoddal is.
2012. nov. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az utolsónak, én is pont így gondolom.
2012. nov. 5. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!