Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyit fogyhatok így?

Mennyit fogyhatok így?

Figyelt kérdés
Most 98 kg vagyok és 178 cm. Még nőni fogok remélem mert 18 vagyok. A kérdésem ha eddig naponta 2500 - 3500 kalóriát vittem be és 11,05-óta nem megyek 1500 felé, akkor mennyit fogyhatok? A fogyásom lényegében többszöri evés kevés adagokból áll, kenyér, zsemle, cukros italok ételek, és tészta félék mellőzése mellett értendő. Így 11,28-ig mennyi mehet le?

2012. nov. 9. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
A dieta szinte semmit sem er sport nelkul. Nagyon jo ,hogy ezeket a kajakat mellozod de azert napi 30 perc mozgas sem artana barmi amit szeretsz csinalni es amitol izzadsz az mar jo lehet ... Sok sikert en is egy fogyokorazo vagyok regebbi sulyon 44 most vagyok 52 es habar nem tunik soknak ez az 52 kg de alacsony vagyok es bizony nagyon durvan meglatszodik rajtam :( Utalok alacsony lenni:(
2012. nov. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 3-4 kiló.
2012. nov. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kérdező vagyok.


Rendben, nekem a 7-8 kg lenne a nagyon jó. Sportolni mindenképpen akarok, sry hogy azt kihagytam. Napi testmozgás meg van/lesz.

2012. nov. 9. 11:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Ide ird be az adataidat, es latni fogod az eredmenyt. Ha nem megy, irj es segitek.


[link]

2012. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na ez elég hasznos köszi!
2012. nov. 16. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!