Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sajnos bűnöztem reggel egy...

Sajnos bűnöztem reggel egy kicsit. Megettem egy baracklekváros és egy csokipudingos palacsintát. Ez kb hány kalória? Nem szeretnék 6-700 kalóriánál többet enni, szóval mit ehetek még ma, hogy ezt ne haladjam túl?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a 6-700 kcal-ás koplalásnak szerinted van értelme?
2011. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hát akkor olyan 200-250 kalóriát ehetsz még ma meg egyél húsfélét gyümit zöldséget ezekből többet is ehetsz mert nem hízlalnak de laktatóak tudnak lenni
2011. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Már megint az önmagát éheztető palacsintás lány...

You are an idiot.

2011. aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bix ***** válasza:
100%

\o/ hóóóóóóóóóéééééééjjjjj \o/

még egy potenciális hullajelölt. és még a motorozás miatt szivat minden kolléga hogy belepusztulok...


gratulálok kedves kérdező, emellé a 700 kcal-ba szerintem egy jó mély levegő fér.


egyébként meg figyeld majd meg a menstruációdat. figyeld jól, és ha még nem akkor valszeg a közeljövőben huss. eltűnik. nagy varázsló ez a szervezet. kár hogy az orvostudomány már ennyire fejlett hogy tud majd jó százalékkal segíteni rajtad. persze a hormonkezelés hízással fog járni... de sebaj. jó az út


\o/ haaaaaaaaaaaaaaajrááááááááááááá \o/

2011. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bix, azért vigyázz magadra, sajnos már csak egy motoros ismerősöm maradt, de ő is alig. :(
2011. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 bix ***** válasza:

nem szoktam száguldozni, odafigyelek hogy ne csapjanak el, plusz fullbőr protektor, bukó, sok éves gyakorlat. tudom hogy így is necc mert ha elcsapnak akkor el vagyok csapva, de azért ez a kockázat eléggé minimalizálható.


600-as gsxr van jelenleg, de szerintem amióta nálam van 2x pörgött többet mint 5000... egyébként városban szépen, nyugisan, eco módban megyek. vadulni nem szokásom sehol. gyűlölöm is tiltáson járó egykerekező majmokat:)

2011. aug. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ok, balesetmentes közlekedést és szép napot!


(Elnézést, hogy a palacsintás dologra nem válaszoltam, csak semmi nem jutott az eszembe.)

2011. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Vajon él még?:3
2017. jan. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Uristen már 11 éve írta ezt…
2022. máj. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!