Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Klima Anita dietetikus jó?...

Klima Anita dietetikus jó? Bp-n. Nem túl drága?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 21:31
 1/10 anonim válasza:
91%

Egy szerencsétlen, idegbeteg, kettős személyiségű lény.

Emberek közelébe nem lenne szabad mennie.

2014. okt. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem értem miért mondod...
2014. okt. 30. 11:42
 3/10 Somogyi-Kovács Anita ***** válasza:

Én vagyok Klima Anita, és a nevemet beütve a google-ba sok mindent meg lehet találni rólam, most már ezt a jellemzést is. Vajon aki ki írta, vállalja e Önmagát?!

szívélyes üdvözlettel,


Klima Anita


regisztrált dietetikus, élelmezés-, és táplálkozás-egészségügyi, és egészségfejlesztési szakértő

2014. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Somogyi-Kovács Anita ***** válasza:
Bár nem tudom, hogy ki és miért kérdezett itt rólam, azt sem, hogy ki és miért írt valaki olyan véleményt amilyet, de azt jól esett, hogy egy kliens éppen emiatt a "beszélgetés" miatt keresett meg, és választott dietetikusának...
2015. jún. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Csatlakozom a válaszadóhoz. Idegbeteg, türelmetlen, arrogáns, antiszociális nő. Ezenkívül drága. Soha életemben ilyen negatív tapasztalatom nem volt egészségügyi "szakértői" területen még. Mástól is hallottam sajnos utólag hasonló véleményeket, tapasztalatokat - kár, hogy nem korábban.
2021. aug. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Somogyi-Kovács Anita ***** válasza:
A femina.hu a követendő 5 magyar dietetikus közé választott. A fenti jelzől elég érdekesek mert pl.: 0-24 órában állok a klienseim rendelkezésére, ergo a türelmetlenség valahogy nem jön össze. Idegbetegséget még nem diagnosztizáltak nálam, érdekes hogy a válaszíró "képes" erre. A többi jelzővel kapcsolatban annyit, ha ezek valóban megállnák a helyüket, akkor éhen halnék és nem lennének klienseim, önálló vállalkozóként! Természetes, hogy nem mindenki számára én lennék a megfelelő szakember, ez emberi tényező! További jó egészséget kívánok!
2021. aug. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 SzilviaBudapest válasza:
Csatlakozom: arrogáns, lekezelő, kioktató stílusa miatt szinte mindegy, hogy szakmailag milyen. Nem mentem többször.
2022. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Somogyi-Kovács Anita ***** válasza:
Kedves SzilviaBudapest! Az elmúlt 4 évben 3 db Szilvia nevű kliensem volt. Az egyiknek megszületett a várva várt gyermeke, a második sikeresen elérte az általam javasolt étrenddel a célját, a harmadik most volt a 2. kontrollon. További jó egészséget kívánok!
2022. jún. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha jól értem a hölgy dietetikus és ő válaszolt a saját nevében az oldalon? Szakmai érvként saját maga mellett pedig a femina.hu portált hozza fel, hogy ők ajánlották? Itt nagyobb a baj, mint gondoljuk...A femina.hu milyen szakmai kritériumrendszer szerint ad ajánlást egészségügyi szakemberekről, és ez milyen egészségügyi szakember szerint jó referencia? Én annyit tudok a hölgyről, hogy rendkívül megosztó személyiség a szakmáján belül, sok kollégája nem kedveli, sőt valamiféle "ellentábora" is alakult már.
2023. máj. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Somogyi-Kovács Anita ***** válasza:
Kedves Ismeretlennek tűnő "anonim" ismerős! Jé, már megint egy "vélemény"! Köszönöm! Persze, hogy nem kedvel mindenki, olyan ember nincs a világon. Számomra ezzel semmi gond nincs. Igen, ó én szívesen válaszolok a velem kapcsolatosan felmerülő véleményekre, nekem nincs ezzel sem semmilyen problémám! Ha "anonim" megtudja, hogy a femina.hu milyen szakmai kritériumrendszer szerint sorolt anno a szerintük Magyarország 5 legjobb dietetikusa közé, köszönettel várom, mert engem is érdekelne! További szakmai "érv" megtalálható a világhálón, bárki számára! Az "ellentáboromat" szeretettel üdvözlöm és köszönöm, hogy vannak! "anonim"nak és az "ellentáboromnak" is szívből kívánok jó egészséget!
2023. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!