Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Voltatok már vastagbél tükrözé...

Voltatok már vastagbél tükrözésen? Nagyon rossz?

Figyelt kérdés

Kiderült hogy most kell mennem, és nagyon félek tőle :( tapasztalatokat várok, hogy mennyire borzasztó, meg úgy az egész vizsgálatról hogy hogy történik :(

Köszönöm!


2012. nov. 14. 11:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Köszi, én csak biztatásnak szántam, ne sértődj meg. Már csak azért is, mert voltam ilyenen, és kábításban szuper a kábítás nélkülihez képest!
2012. nov. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én éppen tegnap voltam vastagbél tükrözésen és nem hagytam befejezni, mert annyira fájt. Megkaptam az orvostól, hogy ezzel csak én vagyok egyedül így, mert eddig még senkinek sem fájt.. csak nekem... El voltam keseredve, de látom mással is megtörtént az, hogy nem engedte befejezni a vizsgálatot. Én nem kaptam semmilyen nyugtatót, pedig elfogadtam volna.
2013. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Azóta már én is tul vagyok rajta nekem bódítóval kb alig volt érezhető tényleg siman kibírható. De ez felháborító hogy még mindig vannak olyan helyek ahol nem adnak semmit..anélkül én sem birtam volna ki.
2013. febr. 7. 08:32
 14/14 anonim ***** válasza:
ha szedálnak, akkor nem érzel fájdalmat, csak kellemetlenséget.
2013. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!