Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon rossz az emésztésem....

Nagyon rossz az emésztésem. Ezzel orvoshoz kéne, hogy menjek?

Figyelt kérdés
Heti maximum csak egyszer tudok nagywécézni és az is általában csak hashajtó segítségével. Tegnap este már fájt a hasam, mert olyan székrekedésem volt. De nem értem mitől, mert nagyon odafigyelek rá, hogy mindennap fogyasszak zöldséget ÉS gyümölcsöt, nekem ez fontos. Ennek ellenére nincs székletem. Mit tehetek?
2012. nov. 10. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szilvalekvár naponta, magában, vagy vegyél csicsókát a piacon, és vagy csicsókaleves, vagy nyersen napi egy darab, vagy feldolgozva - garantált hatás.
2012. nov. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én sajnos Orvosnál kötöttem ki, mert székrekedéstől mindig végbélrepedésem is lett. Mindennap kefírbe vagy joghurtba elkell keverni 1 kanál lenmagot, és folyadékbevitelre figyelj oda legyen meg a 2 liter víz.
2012. nov. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!