Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudom hogy rengeteg nonek/lany...

Tudom hogy rengeteg nonek/lanynak az a baja hogy-hogy tudnanak lefogyni de nekem epp hogy ellenkezo a bajom hogy tul vekony vagyok mit tudnek enni amitol hiznek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 27. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
hájban vagy izomban akarsz hízni?
2012. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hulyenek fog ez latszodni de hajban akarok hizni...
2012. nov. 27. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom már jó pár éves a kérdés:D De én is ugyan ebben a cipőben járok, azóta történt valami változás, a tapasztalataiddal tudnál nekem tanácsot adni?
2019. szept. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó hülyeség.. ha jól érzed magad, hízni fogsz.. és a korral is jönnek kilók.. pár választásnál is fontos, hogy elfogyni senki nem fog, illetve ritka..de felhizlalni bárkit fel lehet.. és lesz még szülés, stb.. emiatt ne aggódj.. hacsak nem anorexia, bulimia.. aggódj fontosabb dolgok miatt.. :-)
2021. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!