Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek igy le tudok...

Szerintetek igy le tudok fogyni? Vagy hülyeség?

Figyelt kérdés
ma egész nap nem ettem semmit eddig mert annyira irritál h ha bár mit is eszek egyből felpuffadok 1 picit . de ha nem eszek egész nap semmit mint ma akk jól nézek ki . szerintetek ha egész nap koplalok lehet bajom? ösz visz csak 1 narancs levet ittam .
2012. dec. 12. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
1 nap nem evéstől nem változol semmit, azt csak beképzeled magadnak. Keress olyan ételeket amiktől nem puffadsz, vagy menj vele orvoshoz, és ha annyira fogyni akarsz akkor emeld fel a hátsód a gép elől és sportolj valamit!
2012. dec. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
röpizek is meg táncolok szóval hetente 5 ször minimum sportolok de sztem nem változok semmit. néha könnyes is a szemem amikor tükörbe nézek :( anyira rosz ...
2012. dec. 12. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:

"szerintetek ha egész nap koplalok lehet bajom?"

meghalhatsz


Miért nem egészségesen fogyókúrázol? Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, teljes kiőrléű kenyeret, igyál nagyon sokat...

Ne tedd tönkre magad. Az, hogy koplalsz napokig lehetséges, hogy okoz súlycsökkenést, de a koplalás tudod mivel jár? Falásrohammal, amitől visszaszeded a leadott menniységet ami, nagyon valószínű, hogy az első pár napban csak víz, tehát gyakorlatilag nem fogysz csak vizet veszítesz, így még többet fog mutatni a mérleg, ha abbahagyod a nemevést. Sőr, a falásroham után iszonyú bűntudat is gyötör majd, ami vagy hányáshoz vezet vagy további kajáláshoz, majd elhatározod, hogy megint koplalsz és a kör így folytatódik amíg ...

2012. dec. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sz szívás :S
2012. dec. 13. 19:16
 5/5 A kérdező kommentje:
még annyi h tegnap egy db csirke combot ettem kukorica salival ma meg egy db zsömlét meg egy pudingot ez kevés?
2012. dec. 13. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!