Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bébiételekkel fogyni. Hülyeség?

Bébiételekkel fogyni. Hülyeség?

Figyelt kérdés
mindenen rajtavan pontosan a tápanyagtartalom, egy egész jó és pontos étrendet lehetne összehozni velük. jól válogatott minőségi dolgok, ártani nem árthatnak. van ezzel valami baj?:D
2009. okt. 15. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
az. rosthiányos és undi.
2009. okt. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Múltkor láttam egy műsorban, hogy egy nő kipróbálta, és azt mondta, hogy szörnyű rossz íze volt, és mostmár érti hogy a kisbabák is miért köpik ki :D De lehet hogy van olyanis ami finom.. :D
2009. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én úgy tudom, hogy ezek az ételek nincsenek se agyon sózva, se édesítve ezért szokatlan az ízük.

Biztos nem finomak, de szerintem fogyókúrára alkalmasak, nem rossz ötlet.

2009. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nálunk van picibaba a családban, és szerintem baromira jók a babakaják. jó, van olyan ami tényleg undorító, de akkora a választék, hogy csak lestem a boltban.
2009. okt. 15. 14:57
 5/11 A kérdező kommentje:
rosthiányos? ezt nem értem, de lehet hülye vagyok. a gyümölcsös babakaják 100% gyümik. miért lennének rosthiányosak? azért elég nagy a skála 3 honapostól 3 évesig.
2009. okt. 15. 15:02
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Tuti lehet velük fogyni. Ha már babáknak készült akkor csak egészségesek is. Beinditja az anyagcseréd, jó emésztésed lesz, könyeben székelsz. Szerintem franyesz. Regel délben este egy egy üveggel megeszel, tuti fogyás egy héten belül.
2009. okt. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egy bébiételben kb. (max.!) 150 kcal van, tehát 3 nem elég belőlük. szerintem meg nagyon finomak. azért kevés a kalória, mert magas a víztartalmuk!
2009. okt. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség, ha sikerül, számolj be róla légyszives!!!!
2009. okt. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsó: esetleg indokolni is tudnád a véleményed, vagy csak idehánytál?:)
2009. okt. 19. 19:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Minek kérdezel ilyet, ha nem tetszik a válaszom? :)

A bébiétel, az bébiétel! Nem felnőtt embernek találták ki. Ha van hozzá gusztosod, hát hajrá. Tőlem aztán úgy vágod tönkre magad ahogy csak szeretnéd. :)

2009. okt. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!