Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 115kg vagyok, szeretnék...

115kg vagyok, szeretnék fogyni legalább úgy, hogy 70kg legyek, nehezen megyen a mozgás és néma refluxom is van, hogyan tudnák fogyni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is keress fel egy dietetikust, aki összeállít egy diétát a számodra. A fiam így fogyott le pár éve 8 hónap alatt 115 Kg-ról 75 Kg-ra. Az első 2-3 hét szenvedés volt, de utána belejött. Bár az a fogyás, amit ő elért kissé gyors volt (+ nem is mozgott mellette) ezért itt-ott még mindig lóg a bőre. Cserébe elmúlt egy csomó betegsége: rendeződött a vérnyomása, rendbejött a cukra, nem tudott már járni, stb...

Azóta teakwondo-ra jár, most volt edzőtáborban, ahol napi 2x1,5 Km-t futott le!

A refluxodért is a túlsúly lehet a felelős, legalábbis részben. A diéta amit a fiam csinált nem volt rossz. A kaják sem voltak kis adagok, de kevés kalóriát tartalmaztak (napi 1500 Kcal), és fontos volt a napi 5-szöri étkezés.

2009. aug. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. nem küldenéd el nekem azt a diétát vagy legalább a leírását amit a fiad csinált? Nagyon megköszönném.
2009. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
1. azt én is elkérném:)
2010. júl. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én is megkaphatnám?
2010. szept. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!