Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt mozgás nélkül...

2 hónap alatt mozgás nélkül fogyni?

Figyelt kérdés

2 hónap alatt kb 10kg -t kellene leadnom. Sajnos dolgozok és tanulok, tehát a mozgás szinte ki van zárva. Ha esetleg kevesebbet és megfelelően eszek akkor hátha...... Még arra gondoltam h 4 után nem eszek semmit. Kérlek segítsetek.

17/f


2011. jún. 24. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Hacsak nincs nagy súlyfelesleged, nem hiszem, hogy 2 hónap alatt lehetséges az a 10 kiló. Hetente 0,5 - 1 kiló az ideális, ennél többet egészségesen nem igazán lehet.


Lehet sport nélkül fogyni, de nehezebb, és rosszabbul is fogsz kinézni a végén, mintha mozogtál volna. Biztos nem tudsz naponta fél vagy 1 órát rászánni? :)


Ide is belinkelem, amit írtam, mert nem szeretném mégegyszer ugyanazt bepötyögni: http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__19..

Szóval válts életmódot, legyél aktív, sétálj villamos helyett meg ilyesmik, ha egyébként nem tudsz időt szánni a sportra. (és a bodybuilderen ne a női részleget nézd végig, hanem keress egy szálkásító étrendet és olvasgass :D)


És de, nyugodtan egyél 4 után! Sok sikert :)

2011. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha sportolnál kicsit, akkor a tanulás is jobban menne


amúgy tömeged? magasságod?

2011. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 zuzuki ***** válasza:

Szép estét Neked!


Három probléma van a kérdéssel/kéréssel.Illetve kezdjük az elején... Körülbelül 1-1,5 kiló/hét az ideális súlyvesztés.Na most,ha ennél többet szeretnél leadni,akkor az már nagy valószínűséggel izomból is fog menni,tehát nem javasolnám főleg,hogy közben nulla sporttevékenységet végzel.Most azon gondolkodom,hogy fogalmazzam meg azt,hogy elkezd a tested...."löttyedni"!? Szerintem így.:) Elég sokkoló?Akkor jó.;) Ráadásul arra gondoltál,hogy négy óra után nem eszel semmit.Ez azért nem jó,mert az izom még kevesebb "táplálékhoz" jut majd,ami azt eredményezi,hogy még több lesz az izomvesztés,ezáltal a "feszes" test egyre távolabb kerül céljaidtól.Mert gondolom,hogy egy sportos,feszes test a kívánalom!? Én azt javasolnám Neked,hogy lefekvés előtt mozogj egy fél órát és feltétlenül egyél valami fehérjét lefekvés előtt.Ez nem fogja akadályozni a fogyást,de arra jó lesz(ha már mindenképpen ilyen módszerrel szeretnél súlycsökkenést elérni),hogy kevesebb legyen az izomvesztés.Erre a kazein tökéletes...

2011. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zuzuki ***** válasza:
Ja igen... Kazein.Például túró.Lassan felszívódó fehérje.
2011. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia

szerintem meglehet csináljuk együtt??

2011. jún. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

190 cm

95kg

2011. jún. 25. 18:35
 7/7 anonim ***** válasza:

futás, bringázás, görkorcsolya és egyél rendesen sok fehérje és sok sport


jobban megy majd a munka és a tanulás is, ha felfrissít egy kis sportolás

2011. jún. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!