Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi 1-2 liter fekete tea...

Napi 1-2 liter fekete tea fogyasztásának hatásai?

Figyelt kérdés

Üdv! 18 éves srác vagyok, de már évek óta tea az első számú folyadékbevitelem. Ez annyiból áll, h édesanyám reggelente kannában csinál jó 1,5 liter Sir Morton Garzon teát, és én azt szépen eliszogatom egész nap. Inkább kerülve ezzel a kólákat. Vizet akkor szoktam inni, ha nagyon szomjas vagyok.

Suliba is általába 1 liter ilyen teát viszek üvegben, hazajőve pedig még marad a kannában, azt iszom este.


Nem vagyok jártas a teákban, de szerintetek lehet bármi rossz hatása ennek? Valahogy már megszoktuk, hogy minden nap a reggeli kávéjuk mellé csinálnak nekem egy teát az ősök.


Köszi a válaszokat!



2012. dec. 31. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem erős, belefér. 1 zacskó/csésze aránnyal már sok.
2012. dec. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magában iszod, vagy cukorral? Mert ha cukorral, akkor az majdnem ugyanolyan, mintha üdítőt innál meg másfél litert naponta. Érdemes inkább édesítőszert tenni bele, vagy keserűn inni (ha úgy is szereted). Illetve azért a tea mellett valamennyi vizet is érdemes inni.
2012. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
20x1,5g van a dobozra írva. Nem tudom, hogy ez minek számít.
2012. dec. 31. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!