Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehetnék ilyen "étkezési...

Hogy lehetnék ilyen "étkezési tanácsadó"?

Figyelt kérdés
Most láttam a tv-ben hogy Amerikában (azon belül nemtom talán LA vagy Kaliforniában) van egy ilyen étkeztető cég, ami pénzes embereknek, az elitnek készít kaját. Csak bio hozzávalókból, kevés szénhidrát, kevés zsír stb. Tehát nagyon egészséges:) Régebben én is kitalálam már pont egy ugyanilyen helyet, hogy próbálom egészségesebbé tenni az embereket, csak nem tudom mik kellenek ehhez. Mert szeretném tudományosan megközelíteni a dolgot, pontosan tudni hogy miben milyen tápanyag van, mi kell a szervezetnek, hány kalóriát tartalmaz stb. Szóval hogy tudjak tanácsokat is adni az embereknek. Nos, hogy és hol sajátíthatnék el egy ilyen tudást?

2013. jan. 7. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Dietetikusnak hívják. :)
2013. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!