Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szálkásító étrend végül is...

Szálkásító étrend végül is hogyan?

Figyelt kérdés
Most 97 kg vagyok, 175 cm-hez, fogytam eddig is sokat, de szeretnék még jobban kinézni. Az egész internetet átnéztem szálkásítás témával kapcsolatban, de kb 30 féle értendet olvastam, melyik a jó? Tehát összességében több fehérjét kell ugye bevinnem, szénhidrátot keveset. Ez eddig ok, de a gyakorlatban ez mit jelent? Tojás, csirkemell, de remélem nem ezt a kettőt kell ennem életem végéig. Szóval bővebben érdekelne a téma..Kérdezzek meg egy szakembert sok pénzért mi? :)
2013. jan. 8. 10:11
 1/1 anonim válasza:

A legegyszerűbb, ha 3g/tskg fehérjét, és 2g/tskg szénhidrátot veszel alapul. Alapvetően csirke, tojás, sovány túró a fehérjeforrás, rizs és zab a ch forrás. Ez a diéta pár hete alatt kibírható, ezeket muszáj tartani.

Kiszámolod mennyi csirke kell és mennyi rízs, a ch-s étkezéseket én edzés körülre időzítem, többi étkezés az csak zöldség+ csirke. Eszenciális zsírsavakra is figyelj, én napi 10g lenmagolajat viszek be, ez segít pörgetni a zsíranyagcserédet.Emellett mehet heti 3-4 aerob, meg súlyzós edzés. Kb ennyi.

2013. jan. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!