Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés

178 centi magas és 55 kg vagyok szóval nagyon vékony és szeretnék hízni. Az a baj hogy kajában alapból válogatós vagyok, de már alapból kevés kilóval születtem mint a babák ugyanis koraszülött voltam. Sajnos szülőktől is megörököltem a vékonyságot apám és anyám is tinédzser korában vékonyak voltak, apám azért valamennyire hízott így felnőtt korára. Az a baj hogy már próbáltam telefalni magam, de nem megy, mert a kevés kajához vagyok szokva és valamennyire összeszűkült a gyomrom. Ha netalántán sokkal többet eszek, akkor pedig megyek a wcre nemsokára rá, mert "kilöki" a szervezetem...és ennyi ugyanott tartok.

Hogy tudnék hízni? Mik azok az ételek amiktől hízhatok? Hogy tudnám ezt megoldani?



2013. jan. 15. 19:37
 1/4 anonim válasza:
Szia. Hát nem lesz egyszerű híznod,próbálj meg vitaminokat szedni,pl.B komplex vitamint,az eleve étvágyjavító.Én is szoktam szedni,én se vagyok túl kövér:) Régebben szedtem a Béres cseppet,amitől híztam 2kg-ot. Meg hát a tészta,tésztával,kenyér. Sok szerencsét!
2013. jan. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

napi 10dkg olajos mag joghruttal és mézzel kikeverve

banán, szőlő,

hüvelyesek

rizs, krumpli, tészta, zab

hús, hal, tojás

sajtok, túró, tejek

2013. jan. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dieta ***** válasza:
Hány szór eszel naponta? A több kalóriát az étkezések számának növelésével próbáld elérni így nem kel degeszre tömni magad.Egyébként is egészséges a napi 5-6 étkezésre elosztott ételmenyiség.
2013. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
háromszor szoktam, abból az ebéd kétfogásos
2013. jan. 26. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!