Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha hízni akarok, elég a...

Ha hízni akarok, elég a kalóriákat számolni vagy az se mindegy, hogy miből viszem be?

Figyelt kérdés
Nincs hízókúra témakör, úgyhogy ide írom. Hízni szeretnék, elég több kalóriát bevinni, vagy nem mindegy, hogy például fél kg húsból vagy 10 kg sárgarépából viszem be? kérem, hogy olyanok írjanak, akik értenek is hozzá és tudnak normális stílusban válaszolni.

2013. jan. 9. 11:55
 1/5 MONSTER válasza:
42%
hizni könnyü....probálj meg sokal többbet enni
2013. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Elvileg nem mindegy miből viszed be.

Próbáld ki, hogy kevésszer eszel sokat. Be fog lassulni az anyagcseréd, attól szerintem hízhatsz. Meg egyél szénhidrátdús kajákat.

Ne számolgasd a kalóriákat, felesleges nyűg. Duplázd meg az adagokat amiket eddig ettél. :) Menni fog, hidd el. :)

2013. jan. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Najó, de zsír felszedni nem túl jó. Egyébként fel kell pörgetni az anyagcserét a gyakori étkezéssel. A testépítők is napi 7-8x esznek. De sportolj mellé és akkor nem a háj fog gyarapodni
2013. jan. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tévedés hogy hízni könnyű lenne, és egyáltalán nem a zabálás a megoldás. A sport sokat segíthet, meghozza az étvágyat, de figyelni kell hogy olyan gyakorlatokat és olyan pulzustartományban végezz, amik nem a zsírt égetik, hanem az izomzatot növelik. Az erre kitalált táplálékkiegészítők is fehérjéből állnak, úgyhogy fogyassz sok húst, tejterméket, és ugyanúgy kellenek a zöldségek, gyümölcsök is. Ne zsírból és cukorból akarj súlyt nyerni, a sovány emberek is lehetnek egészségtelenek.
2013. jan. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Edzek itthon majdnem 10 éve, és biciklizni is szoktam. Tudom, a biciklizés nagyon rossz, ha hízni akarok, de szeretem. 62ről indultam 1-2 éve, most 70 vagyok. Nagyon nem figyeltem oda a kajálásra, de egy ideje több fehérjét és szénhidrátot eszek. Csak megrekedtem ezen a szinten.
2013. jan. 10. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!