Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok hízni. Miért van ez?

Nem tudok hízni. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tavasszal volt egy hasmenses betegségem. Akkor lefogytam 5kg-ot és azóta nem tudok hízni. Most JutaVit multivitamint szedek (ebben van probiutikum is). Voltunk a patikában és ezt ajánlották mert álítólag nem szedtem elég probiotikumot a betegség után, és a bélbolyhok "elromlottak" :D Most vagyok 45 kg

13/F


2013. jan. 17. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

a bolyhok "elromlása" alatt a bélbaktériumok bizonyos szintű csökkenését értették a gyógyszertárban.

ha nem eszel tömény mérget, akkor azoknak már vissza kellett volna szaporodni...

szerintem a multivitamin jó ötlet volt, mert bizonyos hiánybetegségek is okozhatnak fogyást, de a probiotikumos kezelés felesleges. nem árt, de ha a bélflórád száma megcsappanna, akkor jól jöhet, hogy van benne.


16F

2013. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. De hogy tudnék hízni legalább 5 kg-ot?

Jah és még most is sokszor van hasmanésem.

2013. jan. 17. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!