Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetséges, hogy a lányom (20...

Lehetséges, hogy a lányom (20 éves) bulimiás?

Figyelt kérdés

Nemrég rákérdeztem, és bevallotta, hogy időnként hánytatja magát. Előfordul, hogy hetekig szinte minden nap, máskor egy-két hónapig akár egyáltalán. Mindig is sokat bajlódott a súlyával, van egy kis feleslege, de emiatt sosem piszkáltam.

Először azért kezdte, mert így akart fogyni, aztán sokszor azért is hányt, mert ideges volt. Szerinte ez nem probléma "néha belefér", nem "függő".

Így is vannak egyéb problémái, amivel pszichológushoz jár, nem kellene ezt megemlítenie neki? (Szerinte nem lényeges...)


2013. jan. 18. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem kérdés, hogy ezzel orvoshoz kell fordulni!
2013. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
De igen, ez sajnos probléma. Ha így is jár már pszichológushoz, akkor próbáld rávenni, hogy ezt is beszélje meg vele.
2013. jan. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mondtam neki, hogy ha már úgyis ott van, megemlíthetné, de azt mondta, nem szeretné, mert szerinte ennek semmi jelentősége, csak "simán ciki és undorító"
2013. jan. 18. 12:20
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Persze, aztán már nem fog tudni leállni, meg elrohadnak a fogai - de legalábbis iszonyatosan fájni fognak -, a gyomorszája tönkremegy és legjobb esetben is a savval fog küszködni (legrosszabb: rák, vérzések, automatikus hányás).

Alap, hogy a dokinak tudnia KELL, hátha segíthet neki.

Sok sikert a gyógyuláshoz, baromi kitartás kell hozzá, akaraterő a köbön.

2013. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Megpróbálom meggyőzni

2013. jan. 19. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!