Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek? Anorexiás, Bulimiá...

Mit tegyek? Anorexiás, Bulimiás vagyok?

Figyelt kérdés
1 évvel ezelőtt hánytattam meg magamat elsőnek.. Egy kis szünet után kb másfél hónappal ezelőtt már ott tartottam , hogy szinte semmit nem ettem és így soványabbnak éreztem magam . Őszintén bevallva nekem tényleg van súlyfeleslegem , de 3 hét alatt kb 4-5 kilót fogytam . Aztán ha ettem ebből mentem meghánytatni magam ... 2 hete megint kezdtem jól lenni . Már ettem rendesen. De 3 napja megint kezdenek vissza jönni a tünetek .
2012. dec. 19. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
menj el a háziorvosodhoz, majd ő elküld szakorvoshoz, fontos, hogy kezeltesd magad, mert ez házi praktikákkal nem gyógyítható - és nagyon káros az egészségre, tönkre teszed a fogadtól a gyomrodig mindent és ki is száradhatsz stb
2012. dec. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És szerinted akkor Anorexiás vagy Bulimiás vagyok ??
2012. dec. 19. 20:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

általában egyszerre jelentkezik, vagy a bulimiával kezdődik van hosszabb átmenet és anorexiává alakul


szerintem nálad mindkettő fenn áll, amennyire ki tudom bogozni

2012. dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is ... De egyszerűen nem tudom elmondani szüleimnek ... !!!
2012. dec. 19. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
tényleg menj dokihoz, ő tud segíteni, a rokonoknak, barátoknak, nehéz ilyet elmondani
2012. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De most egyszer csak meg kell tudniuk szüleimnek , hisz csak 14 éves leszek ... és így csak kell segíteniük .
2012. dec. 19. 21:15
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Egyszer biztos megtudják, mert lebuksz, hát nálam nem segítettek, csak közölték velem, hogy "hülye" vagyok és annyiban maradt. Pont ugyan ez van velem, mint veled, én először, csak fogyni akartam, egy fél tányér főzeléket ettem 2 körül és 7kor egy yoghurtot, de egyszer anyum belém tömött egy fagyit haza fele úton, elkezdtem sírni a kocsiban, hogy meg fogok hízni, haza értünk és kihánytam... Azóta hánytatom magam. Ez furán fog hangzani, de egy nap csak egyszer ehetek hányás nélkül mert tudom, hogy meg fogok hízni... Ha akarsz írhatsz nyugodtan privit. 14/L
2012. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!