Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van most hirtelen...

Miért van most hirtelen székrekedésem?

Figyelt kérdés
Úgyanúgy eszek mint máskor. Semmit nem változtattam csak annyit hogy nem eszek már olyan sok édességet csak nagyon keveset és helyette csümölcsöt eszek. De ennek elvileg nem kéne hogy befolyásolja az emésztésemet sőt segítenie kéne. Eddig soha nem volt semmi bajom de most mégis székrekedésem lett. De miért én nem akarom :((((
2013. jan. 21. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen gyümölcsöt eszel? Mert az sem mindegy. Az alma, banán székletfogók, ezek helyett rostosakat egyél, pl narancsot, mandarint. Egyébként befolyásolhatja a stressz is, dolgozatok, vizsgák mind-mind előidézhetnek székrekedést ugyanúgy, mint hasmenést. Reggel egyél egy kis szilvalekvárt, vagy aszalt szilvát, vagy igyál egy kávét, ezek segítenek beindítani a bélműködést.
2013. jan. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ amúgy narancsot és mandarint szoktam enni mert nagyon szeretem és a stresszre meg megpróbálok odafogyelni, bár nem vagyok stresszes típus.
2013. jan. 21. 18:34
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy azért van mert mostanában reggelizek és nem tízóraizok? Régen nem reggeliztem hanem tízóraiztam. De ez változtat valamin is?
2013. jan. 22. 05:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem gondolnám, hogy köze lehet hozzá. De ha tudsz, akkor kis időre állj vissza a tízóraira, hátha rendeződik a dolog.
2013. jan. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!