Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől jöhettek ki kis piros...

Mitől jöhettek ki kis piros pattanásszerű pöttyök a hasamon?

Figyelt kérdés

Jó pár db kijött a hasamon, elszórtan. Mielőtt kijöttek, ott viszketett is eléggé.

Körözöttet , és fehér csokit ettem. Lehet a tej, és a túró miatt?

Pár hete volt,hogy narancslevet ittam mindennap(frissen facsartat) és a hátam pattanásos lett tőle, ez mitől lehetett?? A narancstól lehet valaki pattanásos??


És most mit csináljak vele, hogy elmúljon?:-/

köszönöm a segítséget.



2013. jan. 22. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Sanszos a laktóz intolerancia, bár az ha jól tudom inkább puffadással jár. Nekem a tojástól vannak kiütéseim. Rendszerint ha nem eszem tovább a kiváltó ételt, akkor el szokott múlni. Én személy szerint vagy a himlőre kiadott patikában beszerezhető kámforos illatú fehér színű un. rázófolyadékot használom (mert nagyon viszket.) Vagy aloeverával szoktam kenegetni. Felhígítom a frissen kinyert nedvet... az is használni szokott.
2013. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És naponta hányszor lehetne használni az aloe verát?

lehet beszerzek egyet, mert viszket eléggé de nem akarom vakarni mert rosszabb lesz.

a múlthéten elég sok tojást megettem lehet amiatt jöttek ki de már nem tudom,hogy mi okozhatta.:S régen a körözöttől semmi nem jött ki. és a fehér csokitól sem. pedig abból is már sokat ettem már.

szóval nem tudom

2013. jan. 23. 12:46
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja és még az lenne a kérdésem,hogy hogy kell felhigítani mivel az aloe vera kinyomott levét?

Biztos,hogy attól elmúlnak ezek a pöttyök??

Köszi a választ.:)

2013. jan. 23. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!