Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A dietetikus fog adni étrendet?

A dietetikus fog adni étrendet?

Figyelt kérdés

Vagy ezt külön kérnem kell tőle?

(PM alulműködésem van,4 hónapja szedek gyógyszert.Kérdezte az endokrinológusom, hogy sikerült-e már fogyni, mondtam, hogy a diéta ellenére semmit.Szóval elküldött dietetikushoz.)

Nekem azzal hiába jön, hogy ne igyak cukros üdítőt, meg fehér lisztet, mert már a könyökömön jön ki, és nem segít.Gondolom ezeket a teljesen triviális dolgokat el fogja mondani, de a kérdés hogy ad-e, összeállít-e étrendet, vagy nekem kell kérni?Mit gondoltok?


2013. jan. 24. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Fog adni, a kérdés az hogy minek?


Az itthoni dietetika NEM tudja kezelni az állapotod. Ahogy a gyógyszerek is.. óriási hatékonyságuk lehet, ezt tapasztalod.


Egészséges, a PM-et megszüntető (a kiváltó okot megszüntető) táplálkozás kell az állapotodhoz. Komoly hit, hogy ebben a dietetikus segíteni fog.. de erre sokak kell még várni, mire megvalósul.


Viszont, ugye a segítség:

[link]


[link]


[link]


Jobbulást, sikeres fogyást! :)

2013. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van hatékonyságuk a gyógyszereknek,mert a tsh-m 8ról le ment 5 és félre,de még mindig nincs a normális tartományban.
2013. jan. 24. 15:32
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként honnan veszed hogy nem tudnak kezelni?Miért ne tudnának?
2013. jan. 24. 15:34
 4/8 A kérdező kommentje:
Valaki tudna válaszolni a kérdésre aki már volt dietetikusnál,és esetleg hasonló betegsége van ?
2013. jan. 24. 15:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert én általában naponta beszélek PM-es emberekkel, innen ismerem a dietetika közhelyeit, eredménytelenségét.


A gyógyszer segít, csak ritkán cél egész életen át szedni.

2013. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igenis tud segíteni a dietetikus.Ez is tipikusan egy olyan betegség ahol a gyógyszer önmagában nem segítség,kell a megfelelő diéta is.

Menjél el nyugodtan, fog adni étrendet is,segíteni fog hogyan tudsz magadnak is összeállítani étrendet otthon.

2013. jan. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a paleolit táplálkozással többre menne,mint egy dietetikussal.
2013. febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A dietetikusok nyilaitól (étrendjeitől) óvjon csak minket a Jóisten!
2013. febr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!