Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mire figyeljek a diétában?

Mire figyeljek a diétában?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy cukorbeteg vagyok, (volt egy terheléses cukormérésem és nem volt túl jó az eredmény. A doki egyenlőre egy diétát írt elő, és 3 hónap múlva egy újabb terheléses mérésen kiderül, hogy akkor most mi van velem) A lényeg, hogy egyébként elég vékony vagy (44 kb, 156 cm - lány vagyok :P 22 éves, a bátyám cukros amúgy...) tehát elő lett írva egy diéta, de mondta a doki hogy közben fel is kell híznom 50 kg-ra... hát nem tudom hogy amellett a diéta mellett hogyan, na mindegy. Olyan amiben cukor van nem ehetek egyáltalán és meghatározta, hogy egy nap 200g szénhidrátot kell bevinnem. Na most ha nem eszek olyat amiben cukor van, de több szénhidrátot eszek az előírtál akkor azzal nagy bajt teszek? Csak mert szeretek enni a súlyomtól függetlenül (ilyen alkatú a család) Vagy szénhidrátból sem szabad többet enni? Akkor hogyan hízok meg? Segítsetek, mert én nem értek ezekhez a dolgokhoz! Kösziiiii!!!!!

2013. febr. 3. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Holnap szépen hívd fel az orvost, mert valami nem kerek. Az egészen biztos, hogy nem zsírból és fehérjéből gondolta a hízást.
2013. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!